KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9758141
nr 975 8141
Etsning
Signerad, Stadshuset, motivet: 44x35
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:20:52
24/8 18:08:33
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv